• USD 40.1
  • EUR 43.5
  • GBP 51
Спецпроєкти

Мер Дніпра Філатов "підчистив" у соцмережах дописи з лайкою після скарги активістів до НАЗК (ДОКУМЕНТ)

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) надіслало лист до міської ради Дніпра, де вказало на порушення етичної поведінки з боку міського голови. Після цього Борис Філатов видалив деякі свої публікації, де вживав лайку та нецензурні слова

Борис Філатов
Борис Філатов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у відповіді НАЗК громадській організації "Платформа Громадський Контроль", яка надіслала скаргу на Філатова, передає "ДС".

Зокрема, у НАЗК встановили, що Філатов порушив вимоги щодо етичної поведінки держслужбовців, розміщуючи коментарі у соціальних мережах, де використовував нецензурну лексику та принизливі висловлювання.

Оскільки законодавчого механізму, щоб притягнути мера Дніпра до відповідальності, немає, до міської ради надіслали листа "для врахування та ухвалення відповідних рішень".

Там повідомили, що Філатов узяв до відома лист НАЗК, видалив деякі коментарі у соціальних мережах, а також вжив заходів "щодо недопущення порушень етичної поведінки" в майбутньому.

Зазначимо, у листопаді 2023 року міський голова Дніпра назвав учасників акції "Гроші на ЗСУ" у Дніпрі "уй*бками".

"Шановні "активісти", "волонтери" та "мітингарі", безумовно та попри все, я вважаю вас не просто корисними ідіотами. Не ображайтеся. Ви — у@бки", — написав тоді він.

Ще у 2021 році Філатов заявляв, що лайку вживає тільки на особистих сторінках у соцмережах, де спілкується "зрозумілою для багатьох земляків мовою". На його думку, "народу це подобається", хоч він і перепрошував тих, кого його лайка могла образити.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua