• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

МЗС України не підтверджує закриття кордону з Білоруссю

Міністерство закордонних справ України не підтверджує закриття кордону із Білоруссю, про що раніше заявив самопроголошений президент сусідньої країни Олександр Лукашенко

Олег Ніколенко
Олег Ніколенко
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив представник українського МЗС Олег Ніколенко, передає "ДС" з посиланням на "Українську правду".

"Українська сторона наразі не отримувала офіційних повідомлень про закриття кордону з боку Білорусі. Від такого кроку постраждав би, насамперед, білоруський народ", — зазначив Ніколенко.

Україна відкидає закид Лукашенка про нібито постачання зброї з України. У МЗС наголошують, що ніколи не втручались у внутрішні справи Білорусі та не збираються цього робити у майбутньому. 

У зовнішньополітичному відомстві кажуть, що "позиціювання України як зовнішньої загрози вкладається в політику дезінформації, репресій і залякування білоруського населення". Там переконані, що "жодні абсурдні звинувачення та залякування не зможуть відвернути білоруський народ від дружнього українського народу та України як держави, що поважає та захищає права людей". 

Як повідомляла "ДС", самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко доручив прикордонним військам повністю перекрити кордон з Україною.

Колишній лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош вважає, що Лукашенко готується до здачі суверенітету та введення на територію країни російського окупаційного контингенту.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua