• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Михайло Терентьєв: В умовах, в яких опинилися жителі України, тарифи не повинні рости

Реклама на dsnews.ua

З 1 січня в Україні зросли тарифи на тепло, газопостачання та електроенергію. Однак в Києві, за словами мера столиці, тарифи залишаться незмінними. Киянам відома позиція мера і депутатського корпусу. Депутати докладають усіх зусиль, щоб стримати зростання тарифів, а якщо вони ростуть, то це повинно бути обґрунтовано.

"В першу каденцію я входив до комісії, яка перевіряла тарифоутворення. Київводоканал і Київенерго, які відповідали за опалення і гарячу воду, надавали тоді розшифровку свого тарифу. Але затверджує це національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, і вона підпорядкована Кабінету Міністрів і підзвітна парламенту. Тому те, що буде стосуватися повноважень міської влади, — ми будемо відстоювати інтереси киян, щоб тарифи ЖКГ для них залишилися незмінними. В умовах, в яких знаходяться жителі України, тарифи не повинні рости", — цитує голову земкомісії Київради Михайла Терентьєва Kiev24.

Михайло Терентьєв
Михайло Терентьєв

За словами Терентьєва, міська влада зробить все, щоб тим, хто потребує матеріальної допомоги, вона була надана. Перш за все, це можна зробити для тих, хто звернеться за допомогою через програму "Турбота", яка ініційована, щоб допомагати жителям, які потребують матеріальної підтримки від влади. В цілому подібні заходи фінансуються з бюджету м.Києва. На дану програму на 2019-2021 роки було відведено понад 9 мільярдів грн.

    Реклама на dsnews.ua