• USD 26.7
  • EUR 31.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Милованов: Мій дім США, а робота в Офісі президента України вторинна

Радник глави Офісу президента України, Тимофій Милованов порушив вимоги грін карти, однак прикордонників США задовольнили його пояснення і Милованову дозволили перетнути кордон

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів сам Милованов на своїй сторінці в Facebook, інформує "ДС".

Милованов 1 серпня прилетів в США. Він поскаржився, що після отриманого від Данилюка удару його "фінгал розцвів" і ще в Борисполі він почав ховатися синяк за очками від Армані, на які витратив 120 євро.

"У мене є Goobal Entry. Це означає, що я пройшов глибокий background check і мене зазвичай система пропускає автоматично, без спілкування з людиною. Цього разу так не вийшло. Система ідентифікувала моє обличчя (facial recognition), незважаючи на синець і запливше око. І відправила до офіцерів митниці та кордону", — повідомив Милованов.

За його словами, йому це не сподобалося і він навіть "трохи злякався".

"Я не був в США з минулого листопада. І технічно порушив вимоги грін карти знаходиться більшу частину року в США. Я постійно порушую цю вимогу останні 7 років, але намагаюсь бувати в США кожного місяця. Тоді прикордонники не чіпляються", — пояснив він.

"Офіцери почали розпитувати мене про мою діяльність в Україні. Я сказав що був міністром, але маю повну позицію професора в Піттсбургу, плачу податки тут, маю тут пенсійні заощадження тощо. Тобто США з точки зору їхніх законів є для мене домом. Так, я є радником Офісу (президента України. — "ДС"), викладаю в Київській Школі Економіки, та маю кілька посад в Україні, але це все вторинне порівняно з викладанням в Піттсбургу. Вони запитали як я викладав минулого року. Я сказав онлайн. І все. Мої аргументи прийняли. Перевірили і відпустили ", — розповів про перевірку Милованов.

Як повідомляла "ДС", екссекретар РНБО Олександр Данилюк під час святкування свого дня народження вдарив радника глави Офісу президента, колишнього міністра економіки Тимофія Милованова.

Бійка сталася через конкурс на посаду глави Бюро економічної безпеки. Данилюк заявив, що конкурсна комісія виключила його зі списку кандидатів на посаду глави відомства через відсутність у нього профільної освіти.

За словами Милованова, який є головою комісії, кандидатура Данилюка було виключено з конкурсу у звʼязку з тим, що ксерокопія диплома екс-секретаря РНБО не відповідала встановленим вимогам.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua