• USD 40.6
  • EUR 43.5
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

Мін'юст назвав кількість засуджених, які готові вийти з тюрми на фронт

Близько 5 тисяч засуджених виступили за ухвалення закону про умовно-дострокове звільнення шляхом укладання контракту на військову службу

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заступниця міністра юстиції Олена Висоцька розповіла у інтерв'ю "Главкому", передає "ДС".

За словами посадовиці, у квітні міністерство проводило опитування серед ув’язнених — їм поставили питання щодо звільнення шляхом укладання контракту на військову службу.

"4,5 тис. засуджених відповіли: "Так". При цьому варто розуміти: адміністрації установ відбування покарань не опитували в’язнів за статтями Кримінального кодексу, частина з яких нині не підпадає під мобілізацію. Також до уваги не брався їхній стан здоров’я. І, повторюся, найголовніший критерій – мотивація", – наголосила політикиня.

Нагадаємо, 8 травня Верховна Рада у другому читанні ухвалила законопроєкт, який дає дозвіл деяким категоріям увʼязнених мобілізуватися до лав Збройних сил України.

На думку авторів законопроєкту, це дозволить створити додаткові можливості для комплектування Збройних сил України та дасть додаткову мотивацію ув’язненим "до виправлення та виконання обов’язку з відсічі збройної агресії РФ".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua