• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

Мінцифра спростила оновлення даних у ЦНАПах: як це працюватиме

Міністерство цифрової трансформації розробило електронний функціонал, який значно спростить процес оновлення даних у Центрах надання адміністративних послуг і розвантажить військкомати

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в розʼясненні Мінцифри, передає "ДС".

Тепер військовозобовʼязаний українець чи українка може прийти до ЦНАПу, надати актуальні дані про себе та підтвердити їх, а адміністратор внесе це в електронну систему. Інформація автоматично підтягнеться до реєстру військовозобовʼязаних "Оберіг", а заявник отримає витяг з печаткою і підписом адміністратора ЦНАПу про актуалізацію даних.

"Навіть якщо ви не маєте військового квитка, багато років не були у військкоматі або з певних причин не оновлювали дані в ТЦК, зробіть це в ЦНАПі. Так ви виконаєте норму закону та убезпечите себе від штрафу", — пояснили в міністерстві.

Для оновлення даних із собою треба мати паспорт громадянина України, реєстраційний номер облікової картки платника податків і мобільний телефон.

Нагадаємо, з 18 травня чинності набув оновлений закон про мобілізацію, згідно з яким усі чоловіки віком 18-60 років протягом 60 днів (до 16 липня включно) повинні оновити свої облікові дані.

Зокрема, це можна зробити онлайн через застосунок "Резерв+". Наразі він уже доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua