• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Міністра оборони кличуть до Верховної Ради з доповіддю про можливий напад росіян з території Криму

Реклама на dsnews.ua

У Верховну Раду пропонують запросити міністра оборони України Андрія Тарана, щоб заслухати доповідь щодо накопичення країною-агресором Росією значних військових сил на кордонах України

 З такою пропозицією виступила заступниця голови Верховної Ради Олена Кондратюк під час засідання погоджувальної ради, інформує "ДС" з посиланням на Depo.ua.

"Пропоную цього тижня заслухати міністра оборони України Андрія Тарана. Перше, що сьогодні турбує суспільство, відверто кажучи, навіть лякає, це вал інформації про накопичення країною-агресором значних військових сил на наших кордонах нібито для проведення військових навчань "Кавказ-2020"", – зазначила віце-спікер.

Вона також додала, що хотілось би почути позицію міністра щодо інформації щодо нібито планів Росії про сухопутний коридор до Криму та наміри захопити частину Херсонщини.

Також, за словами Кондратюк, народних депутатів цікавить питання щодо призову абітурієнтів.

"Через перенесення іспитів для вступу до вищих навчальних закладів є питання щодо призову", – сказала заступниця голови парламенту. 

Як повідомляла "ДС", раніше командувач Військово-морських сил України контр-адмірал Олексій Неижпапа заявив, що Росія може спробувати прорватися з анексованого Криму через адміністративну кордон на південь Херсонської області.

    Реклама на dsnews.ua