• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Міноборони успішно завершило четверту операцію з евакуації українців із Сирії

Головне управління розвідки Міністерства оборони провело четверту успішну операцію з евакуації українських громадян з Сирії; в країні залишилися ще 11 сімей

Реклама на dsnews.ua

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр, передає "ДС".

"Сьогодні вранці успішно завершилася ще одна спеціальна операція евакуації українських громадян із Сирії. Життя кожного українця і його безпека є найвищою соціальною цінністю для нашої держави", — написала вона.

У 2017 році стало відомо, що у двох закритих таборах — Аль Холл і Родж на території північно-східної Сирії ( "Сирійського Курдистану") єя громадяни України (жінки й діти).

З кінця 2020 року ГУР Міноборони спільно з Міністерством закордонних справ почали проводити спеціальні операції евакуації громадян України з Сирії.

"Сьогодні проведена 4-а така операція за підтримки почесного консула України в Ербілі доктора Фархана. Планується фінальна 5-операція з евакуації. Після чого всі громадяни України будуть повністю евакуйовані з регіону північно-східної Сирії ("Сирійський Курдистан"). Зараз там залишається 11 сімей громадян України. Всі вони вивезені з табору Аль Холл, підготовлені до евакуації, але перебувають на карантині", — зазначила Маляр.

Як повідомляла "ДС", у червні було успішно проведено чергову операцію з повернення в Україну ще однієї родини, яка перебувала в таборах закритого типу на території північно-східної Сирії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua