• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

У МОЗ відзвітували про доставку до регіонів ліків від COVID-19

У регіони доставлені 20 тис. Флаконів Bamlanivimab і 40 тис. флаконів Etesevimab для лікування інфікованих коронавірусом

Коронавірус
Коронавірус / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства охорони здоров'я, передає "ДС".

"У червні робоча група прийняла рішення про готовність включити у протокол лікування (пацієнтів з COVID-19, — "ДС") препарати "Бамланівімаб" і "Етесевімаб" у разі їх наявності в Україні. Сьогодні ліки вже в регіонах, відповідно оновлений протокол буде регулювати їх застосування", — сказав заступник міністра охорони здоров'я з питань європейської інтеграції Олександр Комаріда.

Препарати поставили в Україну 4 вересня за сприяння посольства України в США як гуманітарний вантаж, наданий американською благодійною організацією Direct Relief.

У міністерстві зазначають, що механізм дії препаратів полягає у блокуванні прикріплення вірусу до мембрани клітини, що унеможливлює потрапляння SARS-CoV-2 в клітини людини, нейтралізує дію вірусу та сприяє запобіганню розвитку та лікування COVID-19.

Нагадаємо, станом на ранок 21 вересня в Україні зафіксовано 5159 нових випадків коронавірусної хвороби, це на 2894 випадки більше, ніж напередодні вранці. Жертвами інфекції стали 137 осіб.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua