• USD 27.3
  • EUR 32.5
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

"Мені дійсно буває соромно за Тищенка": Зеленський розповів про другі шанси

Президент Володимир Зеленський несе відповідальність за дії людей, які разом з ним прийшли до влади

Микола Тищенко
Микола Тищенко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це український лідер заявив на пресконференції з нагоди другої річниці його президентства, передає «ДС».

Зеленський зазначив, що сам завжди дає людям кілька шансів, якщо тільки вони "не злочинці".

"Іноді про це шкодую", — зазначив Зеленський.

"Це не стосується Милованова — він крутий спеціаліст", — уточнив глава держави.

"Микола Тищенко є депутатом "Слуги народу". Мені справді буває соромно за деякі його кроки, він був неправий. Він повинен це розуміти. Він доросла людина і сам повинен нести відповідальність за свої дії. Партія розглядала його питання і дали йому шанс. Я знаю, що у нього є й інші сторони. Я думаю, партія правильно зробила, що дала йому другий шанс", — додав президент.

Він визнав, що такі люди бʼють по президенту особисто і по його рейтингу.

"Вони повинні самі відповідати, але і я розумію, що тут і моя відповідальність. Я думаю, що людям потрібно давати другий шанс, але якщо вони беруть хабарі, або в чомусь такому беруть участь — другий шанс давати не можна. Тому іноді ви бачите кроки зі звільнення чиновників або очищення "СН", — підсумував він.

Нагадаємо, "слуга" Микола Тищенко в розпал жорсткого карантину влаштував вечірку для дружини в ресторані готелю Fairmont. Помічники Миколи Тищенка спочатку повідомляли журналістам, що святковий захід проходив у нього вдома, а не в готелі. Вони також заявили, що ймовірні гості вечірки публікували в мережі фото, не позначаючи ні сімʼю Тищенка, ні своє місцезнаходження. Згодом пресслужба скандального нардепа відмовилася давати коментарі щодо інциденту. Пізніше дружина Тищенка сказала, що захід проходив у номерах готелю, а не в ресторані, і всі гості здавали тести на коронавірус. Парламентська фракція "Слуга народу" вирішила, що Тищенко повинен заплатити максимальний штраф, передбачений законодавством за порушення карантину.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua