• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Багато "слуги народу" виступили проти нової програми Кабміну

Реклама на dsnews.ua
Не всі народні депутати фракції "Слуга народу" готові підтримувати нову програму дій уряду Дениса Шмигаля

Про це заявив представник пропрезидентської політсили Олександр Качура, передає "ДС".

"У нас було сигнальне голосування в партійних чатах, і багато поставили мінус. Вони керуються тільки тим, щоб не було імунітету. Вони не вважають, що документ поганий, не висловлюють конструктивну критику, просто кажуть "ми не хочемо давати імунітет, тому що потім нам буде важче спілкуватися з міністрами і прем'єр-міністром, а так вони у нас "на гачку", ми в будь-який момент можемо дотиснути і вирішити те чи інше питання", - сказав нардеп в коментарі Depo.ua.

Приблизна кількість "слуг", які виступають проти нової програму Кабміну Качура не назвав. Він також додав, що імунітет уряду є умовним.

"Ми домовилися, що імунітет умовний. У нас немає касти недоторканних. Навіть якщо ми зараз підтримаємо програму діяльності уряду. Ми домовилися, що якщо більшість депутатів висловить недовіру прем'єр-міністру, він напише заяву. Він не тримається за крісло", - зазначив Качура.

Примітно, що раніше голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія стверджував, що представники монобольшинства підтримають оновлену програму дій уряду.

    Реклама на dsnews.ua