• USD 26.7
  • EUR 31.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Монастирський дав перше завдання новому очільнику Нацполіції Києва

11 серпня міністр внутрішніх справ Денис Монастирський представив нового начальника Головного управління Національної поліції в Києві Івана Виговського

Денис Монастирський
Денис Монастирський
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресцентру МВС, передає "ДС".

Міністр внутрішніх справ заявив, що головне завдання нового глави Нацполіції Києва — забезпечення безпеки під час святкування Дня Незалежності.

"Це перший виклик, який чекає на вас і на нас усіх. І ви тепер особисто, Іване Михайловичу, будете нести відповідальність за організацію проведення цього свята", — сказав Монастирський.

Крім того, міністр внутрішніх справ зазначив, що питання боротьби зі злочинами, на які найбільше скаржаться громадяни, повинен бути в пріоритеті у нового керівництва. Це питання розбоїв, крадіжок транспортних засобів.

Монастирський також сказав, щоб особливу увагу столична поліція приділяла і дрібним, побутовим злочинів.

"Київ — це фактично серце нашої держави. Всі регіони повинні рівнятися на столицю. Роботи буде багато. Пріоритетними залишаються боротьба з організованою злочинністю і безпека на вулицях столиці. Спільно з особовим складом будемо координувати свої дії, щоби продовжувати створювати безпечне середовище для киян і гостей міста. Завдання, які ставляться керівництвом держави, будуть максимально виконані", — пообіцяв, у свою чергу, Виговський.

Як повідомляла «ДС», ЗМІ писали, що Крищенко вирішив залишити пост і вже написав заяву про звільнення. Голова Нацполіції Ігор Клименко говорив, що рішення не прийнято, глава київської поліції продовжує виконувати обов'язки.

Пізніше начальник Головного управління Нацполіціі в Києві Андрій Крищенко підтвердив, що подав у відставку.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua