• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Монастирський взагалі не знає, що є в справі Шеремета — йому заборонено читати

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський особисто не знайомився з матеріалами справи про вбивство журналіста Павла Шеремета

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Монастирський заявив в інтерв'ю виданню "Інтерфакс-Україна", повідомляє "ДС".

"У міністра є багато інформації, але дивитися матеріали кримінального провадження він не має права", — сказав Монастирський.

Також він заявив, що зрушень щодо замовників вбивства поки що немає.

"По замовниках вивчаються поліцією всі версії, які оголошені. Зараз все це вивчається, проходять додаткові, слідчі дії, але я хотів би говорити про них тільки після того, як буде рішення суду по виконавцях", — сказав він.

Відповідаючи на уточнювальне запитання, чи означає це, що якісь зрушення в справі щодо замовників будуть тільки після рішення суду по виконавцях, Монастирський сказав: "Так, вірно".

Нагадаємо, журналіст "Української правди" і "Радіо Вести" Павло Шеремет загинув в результаті вибуху вранці 20 липня 2016 року. Йому підклали вибухівку під автомобіль. 12 грудня 2019 року правоохоронці затримали лікаря і волонтера Юлію Кузьменко, музиканта Андрія Антоненко, військову медсестру Яну Дугар, яких призначили відповідальними за вбивство. Жоден з обвинувачених свою провину в причетності до вбивства Шеремета не визнає.

Ще в січні 2020 року захист Яни Дугаров опублікувала висновки фахівців, які стверджують, що експертизи, надані слідством, не можуть бути доказами в суді.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua