• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

"Мотор Січ" отримав нового гендиректора: зрадника Богуслаєва звільнили

Наказом міністра оборони Олексія Резнікова новим гендиректором "Мотор Січі", яку на початку листопада відчужили та передали в управління Міноборони, призначили Олексія Нікіфорова

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті Міністерства оборони України, передає "ДС".

Так, 28 листопада наказом міністра оборони Олексія Резнікова внесли зміни до статуту ПАТ "Мотор Січ", на основі якого діє підприємство.

"Крім того, достроково припинено повноваження членів наглядової ради, голови та членів Ради директорів. Також припинено повноваження та звільнено з посади ррезидента акціонерного товариства Вячеслава Богуслаєва.

Окрім призначення Нікіфорова, обрали новий склад наглядової ради та її голову — заступника міністра економіки України Ігоря Фоменка, який уже провів перше засідання.

До новоствореної наглядової ради підприємства також увійшли: Роман Коновалов, Сергій Корж, Юрій Пащенко та Юрій Шаповал.

Окрім цього, зареєстровані усі зміни, які містяться в Єдиному державному реєстрі.

"Відтепер стратегічне підприємство працюватиме у режимі 24/7 на задоволення оборонних потреб держави.

Повністю використовуватиметься потенціал трудового колективу. "Мотор Січ" буде розвиватися та випускатиме продукцію в інтересах України та ЗСУ", — резюмували в Міноборони.

Як свідчать реєстри, керівником "Мотор Січі" є Нікіфоров Олексій Вікторович. 

На сайті Запорізької міської ради зазначена особа з таким же іменем, яка працює заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

На сайті міськради, зокрема, йдеться, що Олексій Вікторович Нікіфоров більше 10 років працював на ВАТ "Запорізький металургійний комбінат "Запоріжсталь".

Зазначимо, "Мотор Січ" – один із найбільших у Європі виробників запчастин для літаків і гелікоптерів, розташований у Запоріжжі. Компанії належить один моторобудівний і три машинобудівні заводи. Також компанія володіє авіакомпанією "Мотор Січ".

Нагадаємо, донедавна головним власником компанії був колишній нардеп В’ячеслав Богуслаєв. У жовтні 2022 року його заарештували за підозрою у колабораціонізмі, державній зраді та співпраці з Росією. Акції компанії та майно Богуслаєва також заарештували та передали Агентству з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua