• USD 41.5
  • EUR 45.3
  • GBP 54
Спецпроєкти

МВС України та Польщі обговорили "вибуховий подарунок" для очільника польської поліції

Глави міністерств внутрішніх справ України та Польщі провели спільну зустріч, на якій гобговорили інцидент з подарунком для очільника польської нацполіції — гранатометом, який вибухнув у нього в кабінеті

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

У спільній заяві після зустрічі очільники МВС зазначили, що вручені Шимчику старі гранатомети були символічним проявом вдячності і не мали цінності як зброя, передає "ДС" із посиланням на PAP.

"Українська сторона повторно висловлює жаль з приводу неумисної помилки, яка призвела до інциденту у штаб-квартирі поліції. Варто наголосити, що Ярослав Шимчик — великий друг України і прагне підтримувати українських колег у ці складні часи, і, водночас, він несправедливо постраждав через цей інцидент", — йдеться у заяві.

Обидві сторони заявили, що співпраця між Міністерствами внутрішніх справ України та Польщі продовжиться, як і раніше.

"Наші спільні дії надзвичайно важливі, і в мирний час, і, тим більше, у нинішній напруженій ситуації через збройну агресію Росії проти України", — зазначили у спільній заяві. 

Як писала "ДС", у Варшаві в приміщенні Головного управління національної поліції 14 грудня стався вибух. Це був один із подарунків, який отримав голова органу під час робочого візиту в Україну.

Причину інциденту не встановлено, але за словами однієї людини, яка має доступ до місця події, "із подареним гранатометом грали співробітники поліції, які перебували в кімнаті"

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua