• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

МВФ "обкакався" з Україною: Милованов не вибачатиметься за свої скандальні слова

Радник голови Офісу президента Тимофій Милованов заявив, що не буде вибачатися перед МВФ за скандальну заяву в коментарі в соцмережі

Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Я відповім, що я не бачу, за що тут вибачатись. Я вам скажу чесно, якби МВФ вийшов з офіційною заявою стосовно мого коментаря, це був би культовий статус у мене – коментар, навіть не пост на фейсбуці викликає офіційну позицію МВФ. Це, до речі, що зробили з нами соцмережі – вони змінили світ, і уявити, щоб щось таке було 5-10 років тому, неможливо. На жаль, фейсбук став токсичним, і інколи треба спуститися до, як я їх називаю, аналітичних хуліганів, до їх рівня, і відповідати словами, які вони розуміють", — заявив Милованов.

Він наголосив, що якщо говорити серйозно, то треба співпрацю України з МВФ розділити на два рівні.

"Перший – фінансування України. Зазвичай МВФ фінансує або резерв НБУ, або держбюджет. Нам ні те, ні інше не потрібне, резерви у нас великі, бюджет і макроекономічна ситуація у нас в гарному стані. Але важливо розділити фінансову ситуацію в країні і реформи. Реформи ми робимо тому, що вони потрібні нам, незалежно чи є МВФ, чи немає. З іншого боку, інколи нам потрібні гроші, і МВФ нам дає їх", — зазначив радник голови Офісу президента.

14 лютого радник глави Офісу президента і колишній міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов образливо висловився на адресу місії МВФ, яка завершила переговори з Україною і не затвердила надання траншу.

"Там МВФ обкакався, а не Україна. Якщо на це чесно дивитися", — заявив він.

Премʼєр-міністр Денис Шмигаль заявив, що заява радника глави Офісу президента Тимофія Милованова щодо МВФ є емоційною, однак відмовився за неї вибачатися.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua