• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

МЗС посилило посольство України в Таджикистані через події в Афганістані

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба доручив посилити посольство України в Таджикистані у зв'язку з переходом влади в Афганістані до ісламістського руху "Талібан"

Реклама на dsnews.ua

Про це голова МЗС повідомив сьогодні, 16 серпня, у Twitter, інформує "ДС".

"В умовах поточної ситуації в Афганістані, доручив нашому посольству в Ісламабаді посилити колег в Душанбе. Тепер 2 українські дипмісії — в Таджикистані та Пакистані — моніторять ситуацію і готові допомагати громадянам", — написав міністр.

В МЗС уточнили, що йдеться про віддалене підключення дипломатів до роботи, а не їхнє фізичне переміщення.

"Про фізичне перебазування дипломатів не йдеться, натомість є рішення про підключення додаткового посольства України — в Ісламабаді — до роботи з моніторингу ситуації та потреб українських громадян в Афганістані. Посольство в Таджикистані займається нею вже певний час, але з огляду на розвиток ситуації, обсяг роботи зростає", — зауважили в МЗС в коментарі "Європейській правді".

Нагадаємо, раніше президент Афганістану Ашраф Гані залишив країну і вилетів до Таджикистану після того, як таліби без бою увійшли в Кабул.

Речник політичного офісу ісламістського руху "Талібан" Мухаммед Наїм 15 серпня заявив про "завершення війни" в Афганістані, запевнивши, що жодна дипломатична організація не піддалася нападам.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua