• USD 26.6
  • EUR 31.5
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

На Банковій незадоволені діями Ткаченка і хочуть його звільнити, - ЗМІ

Олександра Ткаченка можуть звільнити з посади міністра культури та інформаційної політики, оскільки він не справляється зі своїми обов’язками

Реклама на dsnews.ua

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак також бажає бачити на місці Ткаченка іншу людину, пише "ДС" із посиланням на "Українську правду".

У своїй публікації видання зазначає, що у Ткаченка, з’явилось кілька впливових противників, які б воліли змістити з його посади. 

Так, Єрмак бачить на посаді очільника Мінкультури Ростислава Карандєєва. Той наразі обіймає посаду держсекретаря відомства. 

Крім того, у Ткаченка "забрали сферу туризму та передали її міністру інфраструктури Олександру Кубракову". Йдеться про сотні санаторіїв, готелів, культурних пам’яток та інших об’єктів державного значення. 

Один із топів "Зе!Команди" розповів, що Ткаченко "не справляється з обовʼязками, а може лише писати у Facebook та виступати в ефірі "Право на владу" на "плюсах". Разом з тим втриматись у кріслі міністру можуть допомогти конфлікти із мером Києва Віталієм Кличко. 

"Ткаченко класний у Facebook та у "Право на владу", а в реальному житті він не справляється. Наступного року ми плануємо залити з бюджету грошей на реставрацію історичних пам’яток під "Велике будівництво". Це великі проєкти і багато сумнівів, що Ткаченко з цим справиться. Тому віддають Кубракову", — розповів співрозмовник видання.

Як писала "ДС", раніше президент Володимир Зеленський заявив, що деякі міністри будуть відправлені у відставку. Хто втратить свої посади, глава держави не уточнив. За даними ЗМІ, найближчим часом Верховна Рада може звільнити міністра оборони Андрія Тарана, міністра соціальної політики Марину Лазебну та віцепрем’єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua