• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 46
Спецпроєкти

"На хайпі": Аваков розповів, як РНБО "штампувала" санкції

Папки з інформацією про запровадження санкцій видавалися членам Ради національної безпеки та оборони за 5 хвилин до засідання

Реклама на dsnews.ua

Про це розповів колишній міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в ефірі телеканалу "Україна 24", повідомляє "ДС".

"Коли РНБО у нас перетворилася на хайпі – абсолютно на хайпі – на ситуацію штампування санкцій – це було неприпустимо, я не хотів у цьому брати участь. Тому що кожне РНБО я приходив – я, член РНБО, не маленький, не останній – я приходив і чекав, і мені за 5 хвилин до цього (засідання) видавали папочку. Я відкривав папочку і уважно читав, потім піднімав голову і казав: "А ось ця фірма сюди внесена на підставі чого?" Вони кажуть: "Як? Ну подивіться, там є оперативна довідка". Я казав: "Ну, у мене таких довідок повний стіл завалений – вони половина неправда, а половина їх треба доопрацьовувати", — сказав він.

За словами ексглави МВС, на засіданні РНБО іноді називали людей, яких не було у папці. І у таких випадках секретар РНБО Олексій Данілов говорив, що просто не встигли роздрукувати.

"У результаті немає РНБО як виконавчого органу влади. РНБО призначається указами президента – всіх призначив, усіх звільнив. По суті рішення РНБО – це рішення президента України", – наголосив Аваков, зазначивши, що не підтримує введення санкцій проти громадян України.

Як повідомляла "ДС", Арсен Аваков заявив, що вся виконавча влада знаходиться в Офісі президента.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua