• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

На посаду глави Бюро економічної безпеки претендують 12 осіб

Комісія по конкурсу на зайняття посади директора Бюро економічної безпеки на засіданні в понеділок, 9 серпня, визначила 12 кандидатів на посаду керівника БЕБ

Реклама на dsnews.ua

Претенденти пройдуть тестування, співбесіду та ситуаційні завдання, після чого кандидатури трьох кращих подадуть на розгляд прем'єр-міністру Денису Шмигалю, передає "ДС" з посиланням на "Економічну правду".

Голова конкурсної комісії, радник голови Офісу президента і ексміністр економіки Тимофій Милованов назвав 12 кандидатів, які за підсумками тестування на знання законодавства і на вербально-логічне мислення отримали найвищі бали. Комісія мала вибрати 7 кандидатів за рейтинговими балами, а також всіх, чий бал дорівнює результату 7-го кандидата.

Максимальний бал, 8, набрали Анна Горбенко, Сергій Маштабей і Вадим Мельник. Решта допущених до наступного етапу кандидатів набрали по 7 балів: Василь Горбаль, Раджамі Джан, Олександр Карєєв, Аттіла Ковчу, Сергій Олійник, Роман Осипчук, Сергій Солодченко, Олексій Туровський, Юлія Яцик.

Потім кандидати проходять спецперевірку, передбачену законами "Про запобігання корупції" та "Про очищення влади". Після цього їх допускають до виконання ситуаційних завдань і співбесіди. За результатами цих етапів комісія відбере трьох кандидатів, яких представлять на розгляд прем'єр-міністру Денису Шмигалю.

Відповіді на ситуаційні завдання кандидати подають до 11 серпня, а співбесіди пройдуть 13 серпня з 12:00 до 18:30.

Як повідомляла "ДС", колишній секретар РНБО Олександр Данилюк подав до суду на Конкурсну комісію, яка виключила його зі списку кандидатів на посаду глави Бюро економічної безпеки.

Нагадаємо, раніше Олександр Данилюк заявив, що конкурсна комісія виключила його зі списку кандидатів на посаду глави відомства через відсутність у нього профільної освіти.

За словами Тимофія Милованова, який є головою комісії, кандидатура Данилюка була виключена з конкурсу у зв'язку з тим, що ксерокопія диплома екссекретаря РНБО не відповідала встановленим вимогам.

Після цього Данилюк під час святкування свого дня народження побив Милованова.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua