• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Нацакадемія наук оголосила про початок нової хвилі COVID-19 в Україні

Національна академія наук України оголосила про початок нової хвилі захворюваності на COVID-19

Початок нової хвилі захворюваності на COVID-19;
Початок нової хвилі захворюваності на COVID-19;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні відомства у Facebook, передає "ДС".

"Динаміка кількості нових виявлень та позитивних ПЛР-тестів дозволяє зробити висновок, що в Україні починається чергова хвиля захворюваності. Кількість позитивних тестів зросла майже на 40% відносно мінімуму останніх чисел грудня, також збільшуються обсяги тестування та позитивність тестів", — прогнозують спеціалісти НАН.

У НАН зазначили, що згідно з даними про заразність штаму Омікрон та епідемічними тенденціями низки країн, можна очікувати стрімкішого, ніж будь-коли раніше, зростання епідемічних показників. На динаміку захворюваності, зокрема, може вплинути й відкриття шкіл після канікул.

"Середня кількість нових виявлень в Україні склала до 4540 осіб на день, середня кількість летальних випадків становить 158 смертей на день у середньому за останній тиждень. Спостережувана летальність зросла до 3,2-3,3% для дат 4-5-тижневої давнини…

В останні 3-5 днів серед хворих зросла частка повнолітньої молоді до 35 років, що, зокрема, стала частіше потрапляти до лікарень", — пояснили в НАН.

Нагадаємо, 11 січня заступник міністра охорони здоров'я Ігор Кузін пояснив, що збільшення показників захворюваності на COVID-19 пов'язаний з тим, що більшість людей відтягують візит до лікаря на "післясвятковий період", а нова хвиля COVID-19 в Україні може розпочатися наприкінці січня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua