• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Нацрада через суд вимагатиме анулювати ліцензію телеканалу "НАШ" одіозного Мураєва

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення ухвалила рішення звернутися до суду з позовом про анулювання ліцензії телеканалу "НАШ", який підконтрольний скандальному проросійському політику Євгену Мураєву

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у заяві Нацради, повідомляє "ДС".

За результатами позапланової перевірки регулятор визнав наявність розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті у висловлюваннях, поширених в ефірі телеканалу, а також багаторазового порушення Закону України "Про телебачення та радіомовлення".

За факти публічних висловлювань в ефірі ТОВ "НАШ 365", які мали ознаки розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі, канал уже неодноразово отримував штрафи.

"Своїм сьогоднішнім рішенням регуляторний орган визнав ще й факт неусунення ліцензіатом порушення абзацу четвертого частини другої статті 6 Закону України "Про телебачення та радіомовлення" після застосування санкції штрафу.

Керуючись частиною 13 статті 72 Закону України "Про телебачення та радіомовлення", Національна рада ухвалила рішення звернутися до суду з позовом про анулювання ліцензії ТОВ "НАШ 365"", — йдеться у повідомленні на сайті Нацради.

Як повідомляла "ДС", 2 вересня Нацрада з телебачення та радіомовлення виписала штрафи телеканалам "Наш" та "Максі ТБ", які підконтрольні одіозному українофобу, колишньому члену Партії регіонів Євгену Мураєву.

Зазначимо, у червні засновник телеканалу "НАШ" Євген Мураєв заявив про те, що перестає займатися медіа-бізнесом, а управління своїм телеканалом передає трудовому колективу. Проросійський нардеп минулих скликань знову йде в політику, оскільки "необхідно терміново міняти країну".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua