• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Сподіваюся, що продовження військового положення не потрібно, - Порошенко

Прийняття превентивних заходів на посилення оборони країни має бути достатньо, щоб не продовжувати військовий стан
Петро Порошенко на форумі з нагоди 70-ї річниці прийняття загальної декларації з прав людини
Петро Порошенко на форумі з нагоди 70-ї річниці прийняття загальної декларації з прав людини
Реклама на dsnews.ua

Про це сьогодні заявив президент України Петро Порошенко на форумі з нагоди 70-ї річниці прийняття загальної декларації з прав людини, передає "ДС".

"Посилюється охорона та оборона об'єктів критичної інфраструктури. В першу чергу - це атомні і гідроелектростанції. Будуть вжиті всі необхідні заходи для посилення протиповітряної оборони", - заявив Порошенко.

Він підкреслив також, що "все це здійснюється для попередження агресії та мінімізації її наслідків для захисту головного права людини - права на життя". "Підкреслюю ще раз, військове положення дає превентивні заходи на термін 30 днів, і цей час буде використано аби зміцнити нашу оборону і нашу здатність захистити громадян від удару ворога", - зазначив глава держави.

"Ми не дамо повторити лютий-березень 2014 року. Я дуже сподіваюся на те, що зможемо обмежитися перерахованими заходами і його продовження буде не потрібно", - підкреслив він.

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада у відповідь на збройну агресію Росії в районі Керченської протоки і захоплення українських суден та їх екіпажів підтримала президентський законопроект про введення військового положення у 10 областях на 30 діб. Воєнний стан було введено з 26 листопада.

Всі захоплені прикордонниками ФСБ РФ українські моряки були заарештовані на два місяці, до 25 січня 2019 року.

Все про російської агресії в Азовському морі і про введення воєнного стану в Україні читайте тут

    Реклама на dsnews.ua