• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

"Нафтогаз" озвучив ціни на газ для дитячих садків, шкіл та лікарень

Бюджетні установи та організації зможуть купувати газ по 13,7 грн без ПДВ і вартості транспортування

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби НАК "Нафтогаз України", передає "ДС".

"Ми пропонуємо бюджетним та релігійним організаціям, а також установам, що фінансуються з державного або місцевих бюджетів, купити газ для виробництва тепла за ціною 13,7 за кубометр (із транспортуванням та ПДВ – 16,8 грн). Ця ціна більш ніж вдвічі нижча за поточну місячну спотову ціну газу", — повідомили в "Нафтогазі".

У НАК додали, що контракт укладається строком на 15 місяців (до кінця 2022 року). Контракт передбачає фіксовану ціну, можливість відстрочки платежу, а також відсутність вимоги банківської гарантії.

Як повідомляла "ДС", 12 жовтня регіональні комісії з ТЕБ та НС в Закарпатській і Полтавській областях оголосили ситуацію з поставками газу бюджетним установам як "надзвичайну ситуацію техногенного характеру державного рівня".

У Львівській та Хмельницькій областях була оголошена надзвичайна ситуація через відсутність газопостачання в бюджетних установах.

Заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко заявив, що газу в Україні достатньо. А введення в низці областей надзвичайних ситуацій пов'язано з технічними моментами підписання договорів, а не з нестачею палива.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua