• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

"Нафтогаз" залучив до міжнародної діяльності колишнього радника Арбузова

Головним радником правління НАК "Нафтогаз України" з координації міжнародної діяльності компанії став Олександр Щерба, який раніше був радником першого віцепрем'єра Сергія Арбузова, який ховається від українського правосуддя в Росії.

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби "Нафтогазу", повідомляє "ДС".

"На новій посаді він опікуватиметься питаннями взаємодії Нафтогазу з іноземними партнерами та захистом інтересів компанії та України на міжнародному рівні", — йдеться у повідомленні.

Олександр Щерба перебуває на дипломатичній службі з 1995 року. Працював аташе та третім секретарем у посольстві України в Німеччині, був першим секретарем, заступником директора Секретаріату Міністерства закордонних справ України. Працював радником у посольстві України у Вашингтоні, відповідав за зв'язки із Конгресом США.

У 2013-2014 роках був радником першого віце-прем'єра, брав участь у переговорах із ЄС щодо підготовки до підписання Угоди про асоціацію. З листопада 2014 року до липня 2021 року обіймав посаду надзвичайного та повноважного посла України в Австрії.

Як повідомляла "ДС", міністр аграрної політики та продовольства направив до Кабміну лист, в якому пропонує визнати переможцем конкурсу на посаду держсекретаря відомства Віктора Канцурака. Проте, згідно з листом НАБУ до прем'єр-міністра Дениса Шмигаля, рівень життя Канцурака не відповідає його доходам, що свідчить про корупційну складову діяльності Віктора Канцурака.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua