• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Нардеп Новинський "крадькома" відвідував Офіс президента, - ЗМІ (ВІДЕО)

Позафракційний народний депутат, член партії "Опозиційний блок" Вадим Новинський 27 травня непублічно відвідував Офіс президента України

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у сюжеті проєкту "Схеми: корупція в деталях", інформує "ДС".

Знімальна група зафіксувала, як 27 травня через ворота з території Офісу президента виїхала Toyota Camry і підʼїхала до броньованого автомобіля Mercedes. Цей Mercedes зареєстрований на компанію проросійського нардепа Новинського. "Схеми" заявили, що з Toyota вийшов Новинський з охоронцем і пересів у Mercedes, після чого обидві машини залишили Банкову.

За інформацією розслідувачів, Toyota була з оперативними номерними знаками (знаки прикриття). У реєстрі автотранспортних засобів вони закріплені за іншою машиною (марки Honda), тому встановити справжнього власника неможливо.

В Офісі президента підтвердили, що в той вечір Новинський приїжджав на Банкову, і повідомили, що він зустрічався з радником керівника ОПУ Михайлом Подоляком.

"Зустріч відбулася в рамках процесу уточнення комунікаційної стратегії щодо міжконфесійного діалогу та можливих контактів представників держави з представниками церков і, зокрема, Української православної церкви (йдеться про УПЦ (МП), — прим. "ДС")", — сказано у повідомленні.

На Банковій також заявили, що цей процес "відбувається в тому числі й на основі спілкування з різними представниками державних органів, парламенту, громадськості та, власне, церковних спільнот".

Відповідаючи на питання про використання спеціального транспорту з номерами прикриття для виїзду Новинського в Офісі президента сказали, що "такими даними" не володіють.

Сам Новинський підтвердив зустріч на Банковій, але відмовився повідомляти подробиці: "Як правило, коли я відвідую Офіс президента чи якісь інші місця, Кабінет міністрів чи міністерства — ну, є якісь речі, які напоказ не робляться, і про них говорити не можна. Помилка журналістів, що кожен депутат чи кожен відвідувач має про них говорити".

Як писала "ДС", у середині лютого народний депутат фракції "Слуга народу" Олександр Качура та одіозний Вадим Новинський стали співзасновниками міжфракційного депутатського обʼєднання "За міжконфесійний мир".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua