• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Слуга" Качура розповів, навіщо пішов у "релігійне" об'єднання з Новинським

Нардеп від "Слуги народу" Олександр Качура став співзасновником міжфракцінного депутатського об'єднання "За міжконфесійний мир" разом з колегою з "Опоблока" Вадимом Новинським, оскільки попередня влада буцімто "розділяла за релігійною ознакою та втручалася в діяльність конфесій і церкви"

Новинський і глава РПЦвУ Митрополит Онуфрій
Новинський і глава РПЦвУ Митрополит Онуфрій
Реклама на dsnews.ua

Про це Качура повідомив Telegram-каналу Pavlovsky News, передає "ДС".

"Попередня влада — вона розділяла за релігійною ознакою, тому що у нас є одна конфесія, інша, різні напрямки. Держава фактично втручалася в діяльність конфесій, діяльність церкви, тому виступаємо за те, щоб держава не втручалася, оскільки це передбачено Конституцією України, і, щоб, в тому числі, майнові права не порушувалися по релігійних громадах", — сказав він.

Качура додав, що нове об'єднання має зупинити рейдерські захоплення храмів.

За його словами, скоро буде складено план роботи міжфракційного об'єднання.

Депутат також заявив, що відповідна юридична команда буде отримувати інформацію з різних конфесій про порушення їхніх прав і направляти звернення в державні органи.

Качура, крім того, уточнив, що до об'єднання увійшли близько 100 депутатів з усіх фракцій, в тому числі представники "Європейської солідарності".

Незабаром, розповів нардеп, планується почати діалог з главами конфесій.

Нагадаємо, про створення міжфракційного об'єднання "За міжконфесійний мир" оголосили під час пленарного засідання Верховної Ради в середу, 17 лютого.

Зазначимо, Вадим Новінський є прихильником і меценатом Російської православної церкви в Україні, яка називає себе Українською православною церквою Московського патріархату. Його часто називають "найбільш православним олігархом України.

Як повідомляла "ДС", після початку пандемії коронавірусу депутат заявляв, що "ні в жодному разі" не можна припиняти богослужіння. Крім того, нардеп відомий своїми частими візитами до Москви.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua