• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Нардеп розповів, навіщо Україні реєстр вакцинованих від коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

В Україні планують створити реєстр вакцинованих від COVID-19, щоб відстежувати кількість щеплених громадян та можливі ускладнення, а також для впровадження електронних паспортів про вакцинацію

Про це йдеться в повідомленні глави комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я Михайла Радуцького в Facebook, передає "ДС".

"Буде створено реєстр вакцинованих з дуже багатьох причин. По-перше — ми повинні знати кількість вакцинованих, і без реєстру це буде дуже важко зробити. По-друге — ми повинні відслідковувати ускладнення, які можуть виникнути після вакцинації. По-третє — міністерство розробляє можливість видачі електронних паспортів вакцинованих", — заявив він.

Радуцький додав, що початок вакцинації в Україні запланований на другий тиждень лютого. В ході вакцинації планують зробити щеплення не менше 50% населення країни безкоштовно.

Нагадаємо, згідно з результатами опитування соціологічної групи "Рейтинг", понад 50% громадян України не готові вакцинуватися від коронавірусу, навіть якщо щеплення будуть безкоштовними.

    Реклама на dsnews.ua