• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Нардеп-"слуга" Ковальов, який добровільно поїхав на окуповану Херсонщину, заявив, що "Росія тут назавжди"

Депутат Олексій Ковальов, членство якого у фракції "Слуга Народу" призупинили, вважає, що на тимчасово окупованій частині Херсонщини "Росія тут серйозно і назавжди"

Олексій Ковальов
Олексій Ковальов
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні нардепа у Facebook, передає "ДС".

"Вчора був на дуже важливому для мене та й для всіх фермерів у наших краях заході — перший заступник керівника адміністрації президента РФ Сергій Кирієнко зустрівся з фермерами Херсонської області … Планується повномасштабна інтеграція аграріїв Херсонщини до економічної моделі Росії", — зазначив депутат.

У пресслужбі фракції "Слуга Народу" нам відповіли, що Ковальов "лише підтвердив те, в чому його об‘єктивно підозрювали". 

"Оцінка діяльності і висловлювань Олексія Ковальова перебуває поза моєю компетенцією оскільки він не є ні членом фракції, ні партії "Слуга Народу". Тому цим питанням мають займатися правоохоронні органи і ми впевнені, що відповідні рішення повинні з‘явитися якомога швидше", — сказала прессекретарка Юлія.

Нагадаємо, 28 квітня президентська партія "Слуга Народу" виключила зі своєї фракції у Верховній Раді Олексія Ковальова. Тоді він заявляв, що добровільно залишився на окупованій території Херсонщини, спілкується з російськими військовими і нібито допомагає надавати гуманітарну допомогу.

Натомість у "Слузі Народу" заявили, що така поведінка викликає підозру у здійсненні ним державної зради.

Пізніше стало відомо, що Ковальов 23 лютого не підтримав пропозицію запровадження санкцій проти депутатів російської Держдуми, які схвалили визнання самопроголошених "Л/ДНР". Він нам пояснив це так: "Мене просто не було в залі 23 лютого 2022 року, мабуть, я не пам'ятаю". 

На засіданні Верховної Ради 3 травня народні депутати підтримали виключення зі складу фракції "Слуга народу" Ковальова.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua