• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Нардеп- "слуга" пояснив, чому олігархами займатиметься РНБО

Формувати реєстр олігархів буде формувати Раду нацбезпеки і оборони, оскільки проблема олігархату настільки масштабна, що загрожує національній безпеці

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив народний депутат від "Слуги народу" Данило Гетманцев, коментуючи закон про деолігархізацію, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу партії.

"На жаль, в системі тих державних органів, які працюють сьогодні в Україні, ця проблема не може бути вирішена, тому це питання віднесено до рівня Ради національної безпеки та оборони", — пояснив депутат.

За його словами, закон про деолігархізації є корисним для суспільства і дозволить Україні розвиватися, як всім іншим країнам в світі. Це лише один з кроків для вирішення проблеми.

"Секретарем РНБО анонсовано, що буде закон про лобізм та інші рішення, які в сукупності подолають це негативне явище. До того ж згадайте антиофшорний закон, який ми проголосували в січні 2020 року, згадайте зміни до законодавства про фінансовий моніторинг, одне з рішень РНБО, яке призвело до того, що в нас на одного олігарха стало менше", — нагадав Гетманцев.

Як повідомляла "ДС", народний депутат від "Слуги народу" Євгенія Кравчук заявила, що на додаток до президентського закону про деолігархізацію буде прийнято ще кілька законів.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua