• USD 26.6
  • EUR 31
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Нардепи визначилися, кого запросять на годину запитань до уряду

На годину запитань до уряду у Верховній Раді, яка має відбутися 10 вересня, варто було б запросити міністра закордонних справ Дмитра Кулебу

Реклама на dsnews.ua

Про це 7 вересня повідомив заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко, інформує "ДС".

Він пояснив ініціативу тим, що впродовж літніх канікул, доки народні обранці не збиралися у парламенті, МЗС продовжувало активну роботу над низкою важливих питань.

"На годину запитань до уряду будемо запрошувати Дмитра Кулебу. Тому що у нас за останні часи, доки Рада не працювала, дуже багато було подій міжнародних. І "Кримська платформа", яка дуже вдало пройшла. І ми хочемо зрозуміти, чи є до нас якісь побажання, до депутатського корпусу. Чи потрібно нам ухвалювати якісь законодавчі акти, постанови, як нам далі рухатися", – пояснив Корнієнко.

Корнієнко зазначив, що йдеться також і про візит делегації України на чолі президента та першої леді до США.

"Верховна Рада не може викликати звітувати президента. Він звітує перед українським народом. Але ми можемо викликати міністра закордонних справ, якого ми призначаємо, щоб він нам відзвітував. Що там, до чого домовилися. І, знову ж таки, які задачі перед нами є тепер", – уточнив нардеп.

Під час голосування на засіданні Погоджувальної ради парламенту нардепи підтримали пропозицію Корнієнка, викликавши на годину запитань до уряду саме Дмитра Кулебу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua