• USD 28.7
  • EUR 32.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Нардепи намагалися усунути Стефанчука від ведення засідання Ради: голосування провалилося

Верховна Рада провалила голосування за відсторонення голови ВР Руслана Стефанчука від ведення пленарного засідання парламенту

Руслан Стефанчук
Руслан Стефанчук / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Відповідну пропозицію, яку внесли представники парламентських фракцій "Європейська солідарність" та "Опозиційна платформа – "За життя", підтримав 31 парламентарій за мінімально необхідних 226, передає "ДС"

Укрінформ уточнює, що після невдалого голосування за відсторонення Стефанчук продовжив головувати на засіданні.

Співголова фракції "Європейська солідарність" Ірина Геращенко під час виступу з трибуни зазначила, що процес відсторонення головуючого було ініційовано через порушення Регламенту під час розгляду законопроєкту 5600. За її словами, під час розгляду питання не було можливості, в тому числі для опозиції, повноцінно обговорити законопроєкт.

Вона також анонсувала внесення 27 проєктів постанов, щоб заблокувати процес підписання закону.

Як повідомлялося, перед внесенням депутатами з фракцій "Європейська солідарність" та "Опозиційна платформа – "За життя" пропозиції щодо відсторонення Голови ВР Руслана Стефанчука від ведення пленарного засідання Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень" (№5600).

Його розглядали за спеціальною процедурою, через яку кількість поправок до другого читання проєкту закону після опрацювання комітетом за відповідною процедурою зменшилася з понад 11 тисяч до близько 150.

Нагадаємо, 5 жовтня народні депутати проголосували "ЗА" відсторонення тодішнього голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова на 2 дні. 7 жовтня Разумкова відкликали з посади спікера.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua