• USD 41.5
  • EUR 45.3
  • GBP 54
Спецпроєкти

Наші вибили росіян з Серебрянського лісу й закріпилися

"Азов" та "Буревій" спільно просунулися на 1 км в глибину та 2 км в ширину

Реклама на dsnews.ua

Про це інформують на офіційній сторінці 12 бригади спеціального призначення "Азов" Національної гвардії України у Facebook, пише "ДС".

Як пишуть військові, 12 бригада спеціального призначення "Азов" спільно з 1 бригадою оперативного призначення "Буревій" Національної гвардії України 21 квітня провели наступальні дії у Серебрянському лісництві.

"В результаті спільних дій, підрозділи бригад просунулись на 1 км в глибину та на 2 км по фронту, чим завершили один з етапів наступальних дій на своєму напрямку", — наголошують в "Азові".

При цьому просять ЗМІ та суспільство не створювати інформаційний шум та не повідомляти деталі просування Сил оборони без офіційного підтвердження медіаслужб військових.

"Окупанти відступили у Серебрянському лісництві! Так пишуть деякі ЗМІ. Можна і по-людськи написати — втратили свої позиції, або Сили оборони вибили орків з їх позицій, якщо не хочете називати підрозділ, який за цим відступили стоїть", – зазначає заступник командира 12 бригади спеціального призначення "Азов" Святослав Паламарін.

А інформація була подана з запізненням з низки причин, основна з яких – захід та закріплення підрозділів бригад.

Після просування Сил оборони України восени 2022 року внаслідок Харківської наступальної операції, лінія фронту проходить через Серебрянський ліс де і тримають оборони бригади "Азов" та "Буревій".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua