• USD 27.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Наступного тижня нардепи голосуватимуть за доступ до Ради за COVID-сертифікатами

Наступного тижня у Верховній Раді має відбутися голосування за постанову щодо допуску в приміщення парламенту лише щеплених нардепів або тих, хто має негативний результат тесту на коронавірус

УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Про це УНН повідомила заступниця голови парламентської фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук, передає "ДС".

"У нас буде прийнята постанова на початку наступного тижня щодо допуску в приміщення Верховної Ради — це стосується і депутатів, і працівників апарату ВР, і просто відвідувачів — за COVID-сертифікатами. COVID-сертифікати можуть бути або щодо повної вакцинації, або, якщо 6 місяців протягом того як людина хворіла — це також прирівнюється до "зеленого" сертифікату, або тестами — антиген-тести або ПЛР-тести", — розповіла Кравук.

"Постанова набуде чинності з середини листопада, але вже апарат готується, і вже з наступного тижня буде навіть відкритий постійно діючий пункт вакцинації (у ВР — "ДС")", — додала вона.

Нагадаємо, раніше "слуга" Михайло Радуцький говорив, що в парламенті нібито вакциновані менше 50% нардепів. Заступник голови Верховної Ради Олена Кондратюк запропонувала допускати до роботи в парламенті тільки тих нардепів, які щеплені проти COVID-19.

Як повідомляла "ДС", влітку в Раді вже проводилася кампанія з масової вакцинації від коронавірусу препаратом виробництва американської компанії Pfizer.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua