• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Наталія Мосейчук може очолити Міністерство культури

Новим міністром культури та інформаційної політики (МКІП) України може стати скандальна телеведуча Наталія Мосейчук

Реклама на dsnews.ua

Про це 16 липня повідомив анонімний Telegram-канал "Карточный Офис", який повʼязують з Офісом президента, інформує "ДС".

Канал пише, що нинішній глава Мінкультури Олександр Ткаченко нібито "робить гарячкові спроби зберегтися в міністерському кріслі". "Це безглузда суєта, питання про його відставку вже вирішене", — йдеться у дописі.

Слід зазначити, що 13 липня в ЗМІ зʼявилася інформація про підготовку відставки кількох міністрів уряду Дениса Шмигаля. Зокрема, повідомлялося, що "на вихід" готуються міністр юстиції Денис Малюська, міністр оборони Андрій Таран та очільник Мінкультури Олександр Ткаченко

"Найпарадоксальніше, що місце міністра культури може зайняти колишня підлегла Ткаченка, телеведуча Наталія Мосейчук, яку розглядають як одного з претендентів на цю посаду", — додав Telegram-канал.

Як відомо, до приходу у Верховну Раду (перед міністерським кріслом) Олександр Ткаченко довгий час був керівником медіахолдингу "1+1", який належить олігарху Ігорю Коломойському.

Наталія Мосейчук багато років працює ведучою на каналі "1+1". Останнім часом на її адресу все частіше лунають звинувачення у провладній пропаганді.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua