• USD 36.4
  • EUR 39.8
  • GBP 45.9
Спецпроєкти

Наталія Вітренко фактично зреклася сина-"русофоба": заявила, що Юрія "підкинула" СБУ

Проросійський політик, лідерка Прогресивної соціалістичної партії України Наталія Вітренко різко розкритикувала власного сина Юрія, який зараз є головою правління НАК "Нафтогаз України"

Наталія Вітренко
Наталія Вітренко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це вона сказала в інтерв'ю YouTube-каналу "блогер БН LIVE", інформує Діалог.UA.

"На моє глибоке переконання, що цю тему" підкинула" СБУ. Я стільки їжджу по Україні, мене впізнають. Одні мене палко люблять, інші — ненавидять. І тут раптом перебиваються сином, який з'явився на політичній поверхні зовсім недавно! Його ніхто не знав, він займався своєю комерцією. Мені здається, що Юру не випадково вивели на політичну поверхню — у нас багато талановитих молодих людей. А його вивели спеціально в пику мені, тому що дуже боялися реваншу нашої партії. Звичайно, я не заперечую, що у нього інші цінності, він "західник" і русофоб", — сказала Вітренко.

На слова проросійського політика з сарказмом відреагував блогер і журналіст, учасник української делегації в ТКГ по Донбасу Денис Казанський.

"Якось, по-моєму, вона взагалі не дуже високої думки про сина. Мовляв, "хто він такий взагалі?" Так "ніхто і звати його ніяк!". І тут "геніальну" Наталію Михайлівну знала вся країна, а тут сплив він і "затьмарив зірку". Як він взагалі міг? Загалом Юрій нічого собою не являє, а домігся всього виключно завдяки підступності "світового закулісся". Яка "гарна" мати! Чого не зробиш заради кремлівської "подачки" — навіть рідного сина покопати не шкода", — сказав Казанський у своєму відеоблозі.

Зазначимо, згідно з даними відкритих джерел, Наталя Вітренко розлучилася з чоловіком в 1991 році, а Юрій залишився жити з батьком. На той момент Юрію було 15 років, зараз йому — 44 роки.

Нагадаємо, в грудні 2020 року Наталя Вітренко вважала, що її син, який на той час обіймав пост міністра енергетики, здатний успішно керувати урядом. Також вона заявляла, що для відновлення української економіки потрібно об'єднатися з Росією, колишніми республіками СРСР і країнами соцтабору.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua