• USD 27.5
  • EUR 32.4
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Нацполиция перейшла на посилений режим роботи у зв'язку з виборами

Реклама на dsnews.ua
Національна поліція переведена на посилений режим роботи на тиждень до виборів президента України

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу Нацполиции.

"Ми забезпечили охорону 199 окружних виборчих дільниць. Залучено близько 400 поліцейських. Почав роботу міжвідомчий оперативний штаб. У його склад увійшли представники всіх підрозділів міністерства, які відслідковують, аналізують ситуацію для прийняття відповідних рішень. З сьогоднішнього дня весь особовий склад МВС переводиться на посилений варіант несення служби", - зазначив Яровий.

Крім того, він уточнив, що до забезпечення правопорядку залучать понад 135 400 правоохоронців, з них понад 72 500 - поліцейських.

У свою чергу, глава Нацполиции Сергій Князєв додав, що правоохоронці нестимуть персональну відповідальність за неналежне реагування на будь-які порушення під час виборів.

"Підкреслюю для керівників поліції на місцях: повна відповідальність за забезпечення безпеки під час волевиявлення громадян покладається саме на нас з вами. Тільки поліція несе відповідальність за безпечний процес. Ваша реакція на кожне порушення повинна бути миттєвою, згідно з чинним законодавством", - підкреслив Князєв.

За словами глави патрульної поліції Олександра Фацевича, увагу поліцейських має бути акцентовано на перевезення бюлетенів з окружних до дільничних виборчих комісій, а також на припинення правопорушень у "день тиші".

    Реклама на dsnews.ua