• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

"Не поїде на поїздах в інші країни": Зеленський відзначився дивним висловлюванням про ринок землі

Президент України Володимир Зеленський заявив, що люди вже менше бояться земельної реформи і "з 1 липня не поїде на поїздах земля в інші країни світу"

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в інтервʼю українським телеканалам, передає "ДС".

"Я вважаю, вже менше бояться земельної реформи. Вже бачуть, що у нікого нічого не забрали. А з 1 липня у людей вже буде можливість бути власниками землі. І, думаю, що з 1 липня не поїде на потягах земля в інші країни світу, я думаю, вона вся залишиться.

Я думаю, ніяких сюрпризів не буде. Там багато що треба зробити, земельна реформа і всі ці законодавчі ініціативи — це початок, багато підзаконних актів, реєстри, кадастри тощо — немає ще всієї програми зрошення… Багато речей, але початок є цієї реформи", — сказав президент.

"Люди заспокоюються, коли бачать, що ніхто ні у кого нічого не забрав. Мені здається, це важливо. Будуть якісь перепони, якісь проблеми — буває, будь-яку проблемну ситуацію можна виправити, якщо є бажання", — додав він.

Зокрема, законом передбачено, що з 1 липня 2021 року право власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею до 100 гектарів можуть купувати лише громадяни України. З 1 січня 2024 року таку можливість отримають також юридичні особи, власниками яких є українці. Вони зможуть купувати до 10 000 гектарів землі. Заборонений також продаж державних та комунальних земель. Відповідно до закону, питання, чи надавати іноземцям право купувати землю, буде вирішуватися на референдумі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua