• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Не вважаю Разумкова частиною команди, — радник Єрмака

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков не є частиною команди президента Володимира Зеленського, він обрав свій шлях

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це сказав в ефірі телеканалу НАШ радник глави ОПУ Андрія Єрмака, спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович, передає "ДС".

"Не вважаю Разумкова частиною команди. Він послідовно впродовж багатьох місяців працює проти основного напрямку діяльності "Слуги народу" і президента. Зрозуміло, що так довго не могло тривати, тобто людина вибрала свій шлях. У нас свобода волі в країні і в світі", — зазначив Арестович.

Також він додав, що Разумков вирішив не боротися зі старою олігархічною системою, що суперечить цілям партії "Слуги народу".

"Президент ставить питання дуже чітко — ми закінчуємо зі старою олігархічною системою — це маються на увазі не конкретні люди, а система сама по собі, поза особистостями. Він прийшов, щоби покінчити з цією системою, можу сказати, що зараз в основному залишаються люди, які сповнені рішенням покінчити з цією системою, щоби повернення до неї було неможливим, а Дмитро Олександрович, будучи молодою людиною, вибрав залишатися в старій системі, і це мене дуже здивувало", — сказав Арестович.

Як повідомляла "ДС", Разумков заявив, що Верховна Рада приймала закон "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним з надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархам)" з грубими порушеннями законодавства. На його думку, організація голосування за закон №5599 дає підстави для реагування правоохоронних органів.

Нагадаємо, глава фракції "Слуга народу" Давид Арахамія звернувся з проханням видати підписні листи для початку збору підписів про відкликання Дмитра Разумкова з посади спікера Верховної Ради.

Тим часом прессекретар "СН" заявила, що у фракції не обговорювали відставку Разумкова.

В "ЄС" збір підписів за відставку Разумкова назвали розправою президента Володимира Зеленського з інакодумцями.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua