• USD 36.9
  • EUR 39.7
  • GBP 46.4
Спецпроєкти

"Не виставляйте себе дурнями": Зеленський відреагував на ідею "слуг" змінити гімн

Президент Володимир Зеленський закликає нардепів від "Слуги народу", які пропонують змінити слова гімну України, не виставляти себе дурнями

Реклама на dsnews.ua

Про це президент сказав у своєму відеозверненні, передає "ДС".

"Хочу сказати декілька слів і тим політикам, деяким депутатам Верховної Ради України, які абсолютно не розуміють, що відбувається в серцях наших людей. Настільки не розуміють, що аж придумали змінювати національний гімн.

У мене питання до цих осіб: а що ви у своєму житті зробили такого, щоб у вас з'явилося моральне право змінювати слова гімну? Ви що – видатні поети? Може, ви відзначилися чимось у боях за Україну? Чи зараз час такий прийшов, що можна гімн міняти і це треба, коли тобі захочеться? Заспокойте емоції. Припиніть виставляти себе дурнями".

"І навіть якщо випадково за щось подібне проголосують, все одно мого підпису під такими законопроєктами не буде. Не витрачайте час".

Президент висловив думку, що авторам цих та подібних пропозицій варто було би взяти зброю в руки та вирушити на поле бою. "Лише там щось зрозумієте", — додав він.

Нагадаємо, 28 березня двоє депутатів від "Слуги народу" – Іван Юнаков та Георгій Мазурашу – внесли до Верховної Ради законопроєкт про зміну тексту національного гімну України. Новий текст має починатися словами: "Процвітає України, її слава й воля!".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua