• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.9
Спецпроєкти

Не військовий, але переговорник зміг залучити максимум озброєння ззовні, — експерт про рік роботи Резнікова

Дуже символічно, що в першу річницю своєї роботи на посаді міністра оборони Олексій Резніков анонсував нову партію військової допомоги від США. Постачання зброї для України відбувається великою мірою завдяки досвіду Резнікова як переговорника

Олексій Голобуцький
Олексій Голобуцький
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив на своїй сторінці у Facebook політичний експерт Олексій Голобуцький, передає "ДС".

"Сьогодні міністр оборони Резніков анонсував чергову допомогу Україні від США. Гарний спосіб "відзначити" рік на посаді міністра, адже якраз сьогодні Резніков подав президенту і Раді звіт за рік роботи. Це перший міністр оборони України, якому "пощастило" обіймати посаду підчас повномасштабної війни. Причому цивільний Резніков йшов робити реформи, а довелося буквально тримати оборону. І, зважаючи на ситуацію, він непогано справляється. Схоже, саме його досвід адвоката-переговорника як раз дуже знадобився для "вибиваннія" зброї із союзників на численних "рамштайнах" і двосторонніх зустрічах", — зазначив Голобуцький. 

Він також наголошує, що Україна могла б краще підготуватися до оборони, якби Резніков був призначений на посаду раніше.

"Чому адекватного міністра оборони в умовах очевидної небезпеки від московії призначили лише восені 2021 року? Чому той самий Резніков до призначення витрачав час на балачки з руснявими посіпаками в ТКГ в Мінську? Таке ж призначення вже після перших загрозливих "навчань" русні навесні 2021 р. допомогло би нам підготуватися до оборони набагато краще. Можливо б, "джавеліни" та інші корисності швидше тоді приїхали", — підкреслив Голобуцький.

 

 

    Реклама на dsnews.ua