• USD 39.4
  • EUR 42.8
  • GBP 49.9
Спецпроєкти

Не захотіли денацифікуватися: Російський гелікоптер Мі-8 з екіпажем прилетів на аеродром Полтави та здався у полон

Російський бойовий гелікоптер Мі-8 з усім екіпажем перелетів на територію України та здався у полон Сил оборони, що є першим випадком усвідомленої здачі ворожої вертолітної техніки. Пропагандисти кажуть про навігаційні помилки, але це є брехнею

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні головного редактора Цензор.НЕТ Юрія Бутусова, передає "ДС".

"Ця історія обіцяє стати легендарною. Російський бойовий гелікоптер Мі-8 разом з усім екіпажем перелетів до України та здався ЗСУ. Про це повідомив російський пропагандистський канал. Росіяни повідомляють, що причина перельоту — навігаційні помилки, але без сумнівів, це чергова російська брехня. Аеродром Полтави, куди перелетів Мі-8, знаходиться приблизно в 300 км від лінії фронту, і приземлитись там росіяни могли тільки усвідомлено, в результаті добре підготовленого перельоту", — йдеться в повідомленні. 

За словами Бутусова, гелікоптер летить на низькій висоті, малій швидкості, тому екіпаж добре бачить усі наземні орієнтири.

"Помилитись на 300 км просто неможливо, це велика витрата пального. Ніяких випадковостей бути не може. Очевидно, має місце перша в історії усвідомлена здача у полон російського бойового гелікоптера! Це просто сенсація, яка деморалізує путінську еліту військової авіації. Чекаємо деталей від українських офіційних джерел, але ця тема обіцяє бути в усіх світових медіа", — підсумував журналіст. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua