• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"Не зовсім адекватно сприймає конфлікт": представник Донбасу в ТКГ про Фокіна

Реклама на dsnews.ua

Новий член Тристоронньої контактної групи, колишній прем'єрміністр України Вітольд Фокін не зовсім адекватно сприймає ситуацію на Донбасі або занадто багато дивився російських пропагандистських телепередач

Про це розповів представник Донецької області в контактній групі, український журналіст Сергій Гармаш в ефірі каналу "Україна 24", передає "ДС".

"Або він (Фокін — ред.) дивиться багато російського телебачення, або він давно не заглиблювався в цю тему і багато спілкується з людьми, які там перебувають, де він раніше працював. По-перше, я давно не чув у своєму оточенні терміну "народ Донбасу". І коли я почав про щось говорити, він мені сказав: ми з вами стоїмо по різні позиції, я говорю про "народ Донбасу". Хоча я з Єнакієвого, він, напевно, цього не знав", — сказав він.

Також Гармаш розповів, що йому подобається і не подобається у Фокіні.

"Що мені сподобалося. Що він дійсно щиро ставиться до ситуації людей, які там перебувають. Інша річ, що не зовсім адекватне сприйняття причин і наслідків конфлікту: хто на кого напав. По-друге, сьогодні я читаю, що він збирається їхати на Донбас і з кимось вести діалог. З ким? А потім — це функція представника ТКГ на мінських переговорах кудись їздити та вести діалог?" — сказав він.

Як повідомляла "ДС", 4 серпня Вітольд Фокін дав згоду увійти до складу делегації країни в ТКГ на переговорах з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

    Реклама на dsnews.ua