• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

"Немає сумніву, хто винен у цьому злочині проти людства", – Порошенко про річницю катастрофи МН17

З перших хвилин страшної трагедії МН17 у небі над окупованим Росією Донбасом ні в кого не було сумнівів у тому, хто винен у збитті авіалайнера, хто відповідальний за смерті 298 пасажирів та членів екіпажу, хто має постати перед міжнародним судом і понести заслужене покарання за свій злочин перед людством

Реклама на dsnews.ua

Про це у роковини загибелі малазійського літака пише п‘ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко, передає "ДС".

«Справедливість не дається поспіхом, вона потребує часу і стратегічного бачення. Як і в ті далекі часи, я і сьогодні не маю жодних сумнівів у правильності рішення України передати нідерландській стороні права очолити міжнародне розслідування. Ми ключових свідків російській стороні не видавали, спецоперацій не зривали, на відміну від нинішніх керманичів. Натомість планомірно і професійно наближали день встановлення істини», – зазначає Петро Порошенко.

«Завдяки діяльності Спільної слідчої групи у складі Австралії, Бельгії, Малайзії, Нідерландів та України тепер всі знають, що літак був збитий саме російським зенітно-ракетним комплексом «Бук». Що цей комплекс належав саме російським військам. І що доставлений та повернутий він був з території Російської Федерації – злочинця і винуватця трагедії», – констатує п’ятий Президент.

«Сім довгих років триває розслідування, але з кожним днем світ наближається до завершення судового розгляду і очікуваного вироку. Як і в перші хвилини трагедії рейсу МН17, не маю сумнівів, що істина буде встановлена. Наше спільне завдання – притягнути усіх причетних до цього теракту до відповідальності. Ми пам’ятаємо!», – пише Порошенко.

Нагадаємо, раніше про те, що відповідальність за збиття літака МН17 неминуча, заявили президент України Володимир Зеленський, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба та Міністерство оборони України.

Вчора голова європейської дипломатії Жозеп Боррель зробив заяву від імені країн Євросоюзу щодо сьомої річниці катастрофи рейса MH17 над Донбасом. Він закликав Росію визнати свою відповідальність за цю трагедію.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua