• USD 26.8
  • EUR 31.9
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

"Нептун" на допомогу? Чи потрібно озброювати старі Мі-8 протикорабельними ракетами

Поки на "Лучі" створять вертолітний варіант "Нептуна" і зможуть "навчити" Мі-8 стріляти такими ракетами, вертольоти вже треба буде списувати

Вертоліт Мі-8
Вертоліт Мі-8 / УНІАН
Реклама на dsnews.ua

На жаль, розвиток деяких видів озброєння української армії йде по тупиковій колії. Причому це не залежить від особистості ні міністра оборони, ні начальника Генерального штабу ЗСУ. Яскравий приклад — виступ нинішнього міністра Андрія Тарана на 4-й Міжнародній конференції з питань реформ в Україні, яка пройшла у Вільнюсі. Там він заявив, що військові опрацьовують питання покупки протикорабельних ракет для озброєння бойових вертольотів. Причому, судячи з контексту і згадки нових лопатей, цілком очевидно, що мова йде про Мі-8, які нині є основним типом вертольота в армійській авіації та Повітряних Силах.

Наскільки реально озброїти Мі-8 протикорабельною ракетою, скільки це буде коштувати, скільки піде на це часу і найголовніше — наскільки така модифікація підвищить боєздатність вертолітного компонента наших збройних сил, питання дуже і дуже спірні.

Перш за все, відзначимо, що спроби створення якогось ерзац бойового вертольота на базі Мі-8МСБ з можливістю застосування керованої зброї подовджуються вже як мінімум три роки. З більш ніж скромним результатом. «Мотор Січ» і ціла низка підприємств військової промисловості б'ються над завданням використання ПТРК «Бар'єр-В» з Мі-8. Причому доопрацювання вертольота дуже серйозні — так, на дослідний зразок встановлений поворотний оптико-електронний модуль ПМ-ЛКТ "Спектр", в кабіну — блок індикації дисплейного типу, блок управління ракетним озброєнням, а також пристрій наведення (все разом це являє собою комплекс 524Р). Але, не зважаючи на те, що і ракети робочі (з Мі-24, правда, не українські, а камерунські і азербайджанські), і система наведення сучасна, досягти прийнятного результату не вдається.

А тепер міністр оборони міркує про можливість використання протикорабельної ракети. Причому на вертольоти Мі-8 сорокарічного віку, які, незважаючи на запевнення «Мотор Січі», скоро будуть розвалюватися в повітрі — втому металу ніхто не відміняв. Так що може скластися ситуація, коли за час, поки на «Лучі» створять вертолітний варіант «Нептуна» і зможуть «навчити» Мі-8 стріляти ними, вертольоти вже треба буде списувати.

На цьому тлі в стрічці зарубіжних військових новин проскочила інформація про те, що ВМС Бразилії виконали перший в історії свого флоту бойовий пуск протикорабельної ракети Exocet AM39 з вертольота Airbus H225M з успішним ураженням мети. Для робіт з інтеграції старої ракети (прийнята на озброєння в 1979 р) бразильцям з компанії Helibras — дочірнього підприємства французької Airbus — знадобилося шість років.

Тут можна згадати, що вертольоти Airbus H225M відомі в Україні — їх закуповує Міністерство внутрішніх справ для авіаційного компоненту Національної гвардії. Мало того, Airbus в рамках контракту виробляє підготовку льотно-технічного складу, а в найближчому майбутньому запрацює і повноцінний центр технічного обслуговування вертольотів французького виробництва.

З іншого боку, Airbus практикує продаж бойових вертольотів і багато які не дуже багаті країни масово приймають їх на озброєння. Наприклад, Угорщина почала отримувати за контрактом 2018 г. 20 легких багатоцільових вертольотів Н145М з комплексом озброєння Airbus HForce, що включає нашлемний приціл і можливість застосування 12,7-мм кулеметів, 20-мм гармат, 70-мм некерованих і коректованих ракет і, потенційно, керованих ракет класу «повітря — поверхня» і «повітря — повітря».

Реклама на dsnews.ua

Легкий H145M через свою маневреність, невеликі розміри і низький рівень шуму вважається в Європі ідеальною платформою для легких розвідувальних і спостережних місій невеликих груп командос, до 10 чоловік. Розмір H145M також відмінно підходить для контртерористичних місій в міських районах.

Ці вертольоти оснащені системою швидкого спуску для транспортування спецназу, високопродуктивною системою камер для розвідки, а також обладнанням для вогневої підтримки під час розгортання.

У 2013 р. H145M був обраний німецькими збройними силами, в період з 2015 по 2017 рр. було поставлено 15 машин.

11-тонний H225M теж заслужив непогану репутацію у спецназі. Спочатку машина була розроблена на основі Super Puma за запитом французьких збройних сил, які хотіли поліпшити можливості для спеціальних операцій і бойового пошуку та порятунку. Вона здатна перевозити до 28 військовослужбовців.

Двома ключовими особливостями H225M є його збільшена дальність польоту і можливість дозаправки в повітрі. Так, вважається, що за рахунок дозаправки його дальність польоту збільшується до 2400 км, це робить його ідеальним для операцій з перекидання спецназу вглиб території супротивника.

Причому H225M може виконувати як денні, так і нічні операції, оскільки має повний комплект інтегрованої електроніки.

Французькі збройні сили першими почали використовувати H225M з 2006 р Caracal, як його називають у Франції, використовується як армійськими, так і військово-повітряними вертолітними полками, і ескадрильями спецназу. Вертольоти брали участь в інтенсивних бойових діях в Афганістані та в Африці.

З огляду на західний досвід, виникає закономірне питання — чи варто за чималі гроші підтримувати парк фізично застарілих Мі-8 чи все-таки шукати можливість для оновлення парку західними зразками, які і прослужать довше, і будуть мати кращу ефективність? ..

    Реклама на dsnews.ua