• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

"Несете історичну відповідальність": посол України закликав Німеччину допомогти зі вступом у НАТО

Посол України в Німеччині Андрій Мельник закликав Берлін допомогти Києву зі вступом в НАТО, адже Німеччина несе "особливу історичну відповідальність" перед Україною

Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив у коментарі виданню Welt, передає "ДС".

"Німеччина, яка несе особливу історичну відповідальність за злочини нацистів проти українського народу, повинна зіграти роль першопрохідця, щоб Україна могла стати членом НАТО. І якомога швидше, без будь-яких якщо та чи", — заявив він.

Мельник пояснив, що тільки швидке приєднання України до НАТО може назавжди запобігти новій широкомасштабній війні в Європі.

"Це може для німецьких вух звучати як провокація Путіна. Якраз навпаки: це буде холодний душ, який погасить усі вогнища в Кремлі. Єдина гарантія того, що Москва не наважиться знову втрутитися", — сказав посол.

Нагадаємо, нещодавно посол Андрій Мельник засудив президента Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра за спроби виправдати будівництво "Північного потоку-2" і за те, що він "підхоплює десятиліттями нав’язуваний російською пропагандою наратив, що Німеччина повинна нести свою історичну відповідальність і спокутувати свою вину за варварські злочини нацистської окупації лише перед Росією".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua