• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Немає ніякої необхідності": У Кабміні висловилися про ядерну зброю

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський не намагався натякнути на можливість відновлення ядерного статусу України у всеукраїнському опитуванні 25 жовтня. Зараз Україні немає необхідності починати такі розмови про власну ядерну зброю

Про це в інтерв'ю РБК-Україна заявив віцепрем'єр-міністр, міністр із питань стратегічних галузей виробництва Олег Уруський, передає "ДС".

"У нас на сьогодні немає таких можливостей (про відновлення ядерного статусу — ред.), та й немає в цьому абсолютно ніякої необхідності. Ми маємо зобов'язання перед міжнародною спільнотою, яких, безумовно, дотримуватимемося. Я думаю, що ми можемо значно меншим фінансовим ресурсом забезпечити свою безпеку", — сказав Уруський.

Віцепрем'єр не вважає за необхідне починати переговори про ядерну зброю для України, навіть незважаючи на ведення війни з Росією, яка є ядерною державою.

Нагадаємо, одним із питань, які ставили українцям 25 жовтня, було: Чи підтримуєте ви право України на використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом для відновлення її державного суверенітету і територіальної цінності?

    Реклама на dsnews.ua