• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 46
Спецпроєкти

Незаконно відвідувала Крим: Українські прикордонники не пропустили співачку з РФ (ВІДЕО)

На кордоні двом громадянам Росії, зокрема співачці Марії Гусаровій (Mary Gu) через незаконне відвідування захопленого РФ Криму заборонили в’їзд в Україну на три роки

Марія Гусарова
Марія Гусарова
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Держприкордонслужби, передає "ДС".

Прикордонники виявили та притягнули до відповідальності осіб, які раніше незаконно відвідували тимчасово окуповані території України.

Йдеться про двох іноземців, чоловіка та жінку, що є громадянами РФ. Пара прибула до Києва рейсом зі Стамбула.

Під час оформлення прикордонники встановили, що іноземці порушували порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію Криму, в т.ч. відвідуючи фестивалі, що проводилися на півострові у різні роки.

Також було з'ясовано, що жінка є російською виконавицею пісень, а чоловік пов'язаний з організацією та забезпеченням виступів співаків.

В Україну іноземці прямували для проведення концерту.

"За порушення норм українського законодавства росіянам відмовлено в перетині кордону та заборонено в’їзд на три роки. Вони залишали нашу країну відправившись у зворотному напрямку", — наголосили у ДПСУ.

Імен вказаних людей відомство не наводить, проте у Києві був запланований концерт росіянки Mary Gu, а на своїй сторінці в Instagram співачка повідомила, що українські прикордонники її завернули. Артистка також заявила, що заборона на в'їзд в Україну "безпідставна, без будь-якої доказової бази".

Нагадаємо, раніше одеський активіст Сергій Стерненко опублікував на сайті президента електронну петицію, де вимагає заборонити в'їзд на територію України громадянам РФ. На неї відреагував президент Володимир Зеленський.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua