• USD 41.3
  • EUR 45
  • GBP 53.5
Спецпроєкти

Німеччина продовжить вишкіл українських військових новобранців у 2025 році

У 2025 році Німеччина продовжить підготовку українських новобранців — у навчанні зможуть взяти участь ще більше військових

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив генерал-лейтенант німецької армії Андреас Марлоу, передає "ДС" із посиланням на Reuters.

"Ми отримали більше запитів на навчання, оскільки Україна продовжує мобілізацію, зокрема на базову підготовку, яку в основному проводить Велика Британія", — розповів воєначальник.

Він також зазначив, що Україна прагне проводити більшу частину підготовки самостійно, щоб спростити логістику і дозволити військам бути доступними на полі бою в найкоротші терміни. Окрім Великої Британії, підготовку українських військових здійснюють Іспанія та Польща.

У Німеччині інструктори з 14 країн навчають українських військових керувати танками або системами протиповітряної оборони, зокрема Patriot і IRIS-T. Також тут навчають снайперів, інженерів, парамедиків, операторів дронів та ІТ-спеціалістів.

Марлоу також підкреслив, що не очікує, що подібна спеціалізована підготовка перейде в Україну, оскільки для таких навчань потрібна зброя та специфічна інфраструктура. А втім, на його думку, це дозволило б швидше розгортати війська та полегшити викладання оперативної доктрини українськими інструкторами.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua