• USD 41.2
  • EUR 44.7
  • GBP 53.2
Спецпроєкти

Електроенергія на черзі? НКРЕКП скасувала підвищення тарифів на холодну воду "через заяву Зеленського"

НКРЕКП на засіданні 3 липня скасувала своє попереднє рішення про підвищення тарифів на холодне водопостачання та водовідведення в Україні

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби НКРЕКП, передає "ДС".

"Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, під час свого позачергового засідання скасувала рішення від 29 червня 2023 року щодо коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення", — зазначили у відомстві.

Там додали, що регулятор розпочинав консультації з Кабміном і всіма зацікавленими сторонами "задля напрацювання справедливого соціального рішення, яке зможе забезпечити додаткові фінансові ресурси з Державного бюджету або інші компенсаторні механізми для покриття витрат водоканалів".

У Комісії заявили, що приводом для скасування рішення стала заява президента Володимира Зеленського, який висловився проти підвищення тарифів.

Нагадаємо, 1 липня НКРЕКП заявила про намір підвищити тарифи на воду для 33 водоканалів та АТ "Укрзалізниця", президент України Володимир Зеленський назвав це рішення ганебним і непрофесійним.

Як писала "ДС", з 30 червня в Україні почали діяти нові граничні ціни на електроенергію для бізнесу, які майже вдвічі перевищьують ціни до підвищення.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua